Wyświetlanie treści

  • Schwarz/Weiss
  • Weiss/Schwarz
  • Gelb/Blau
  • Standard

Aktueller Stil: Standard

Lubliniec Info

Error message

Notice: Undefined property: view::$row_index in calendar_plugin_style->render() (line 291 of /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Wernisaż oraz wręczenie nagród w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną

Apr
11

Wręczenie nagród w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę WielkanocnąW dniu 10 kwietnia 2017 r. w Galerii pod Glinianym Aniołem odbył się wernisaż wystawy pisanek w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną. Panująca w galerii atmosfera oraz dekoracje i prace plastyczne w postaci pięknych pisanek wprowadziły wszystkich w świąteczny klimat.

Posted By CIT Lubliniec read more

V Lublinieckie Warsztaty Muzyczne „Gram bo lubię”

Apr
10

V Lublinieckie Warsztaty Muzyczne Gram bo lubięZapraszamy na 5 edycję warsztatów muzycznych "Gram bo lubię", które odbędą się 18 kwietnia o godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Na godz. 19:00 zaplanowano koncert Leszka Cichońskiego wraz zespołem Asformation.

Posted By CIT Lubliniec read more

Zostań Ratownikiem WOPR

Apr
05

Kurs Ratownika WodnegoJeśli wiesz, że umiesz bardzo dobrze pływać, a chciałbyś w przyszłości być ratownikiem na basenie odkrytym lub krytym, na plaży, przyjdź i sprawdź swoje możliwości pływackie, może uda się osiągnąć cel. Dla niektórych może to być wspaniały początek przygody z wodą, pływaniem, ratownictwem wodnym.

Posted By CIT Lubliniec read more

Gwiazdy na Dni Lublińca 2017 - wiemy kto wystąpi

Apr
04

Gwiazdy na Dni Lublińca 2017Tegoroczne Dni Lublińca odbędą się w dniach 23-25 czerwca. W piątek na scenie w Amfiteatrze wystąpi zespół rockowy. Sobota tym razem będzie śląska, a jak zawsze niedzielną gwiazdę wieczoru bardzo dobrze znają młodzi jak i dojrzali mieszkańcy.

Posted By CIT Lubliniec read more

Ul. Mickiewicza: będziemy jeździć w odwrotnym kierunku

Feb
02

Ul. Mickiewicza: będziemy jeździć w odwrotnym kierunkuJeszcze w tym roku zacznie obowiązywać nowa organizacja ruchu dla ulicy Mickiewicza. Przypomnijmy, że ulica jest jednokierunkowa i ruch odbywa się na południe miasta. Po wprowadzeniu zmian, ruch co prawda dalej będzie jednokierunkowy, ale na jednym odcinku zostanie on odwrócony. Mamy również dobrą wiadomość dla rowerzystów - pojawią się pierwsze w Lublińcu bike pasy.

Posted By CIT Lubliniec read more

W tym roku ul. św. Anny połączy się z ul. Oświęcimską

Jan
26

W tym roku ul. św. Anny połączy się z ul. OświęcimskąTrwa przetarg na modernizację ul. św. Anny. Zgodnie z zapowiedzią od września jadąc tą właśnie ulicą będziemy mogli wjechać bezpośrednio w ul. Oświęcimską. Jedną z propozycji było przekształcenie tego skrzyżowania w rondo, jednakże ostatecznie ono nie powstanie.

Posted By CIT Lubliniec read more

Poszedłem na Dziób w kolędowym wydaniu

Jan
04

Poszedłem na Dziób w kolędowym wydaniuLubliniecki zespoł Poszedłem na Dziób znany z szantowych utworów tym razem zaprasza na występ kolędowy. Koncert odbędzie się w niedzielę 15 stycznia 2017 roku w Parafii pw. św. Mikołaja w Lublińcu o godz. 15:15. Wstęp wolny. Zapraszamy do wspólnego kolędowania.

Posted By CIT Lubliniec read more

III edycja MotoPasterki Lubliniec

Dec
15

MotoPasterka w LublińcuMotoShow Lubliniec zaprasza na III edycję lublinieckiej MotoPasterki. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w tym wydarzeniu wszystkich zmotoryzowanych. MotoPasterka odbędzie się oczywiście 24 grudnia. Początek o godz. 22:00 na parkingu przed Centrum Handlowym Karuzela Lubliniec.

Posted By CIT Lubliniec read more

Orszak Trzech Króli

Dec
11

Orszak Trzech KróliKatolickie Stowarzyszenie Wychowawców, Burmistrz Miasta Lublińca oraz Kuria Diecezji Gliwickiej zapraszają na Orszak Trzech Króli, który 6 stycznia 2017 roku przejdzie ulicami Lublińca.

Posted By CIT Lubliniec read more

Nagroda dla Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów

Dec
07

Nagroda dla Klubu Jednostki Wojskowej KomandosówW Poznaniu w dniach 28.11 - 02.12 br. odbyło się Szkolenie Kadr Kultury Wojska Polskiego. Uczestnikami byli kierownicy z klubów wojskowych oraz przedstawiciele Departamentu Kultury i Dziedzictwa MON z panem v-ce dyrektorem na czele. Podczas szkolenia został rozstrzygnięty konkurs na najlepszy Klub Wojskowy w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Posted By CIT Lubliniec read more

Pages

Subscribe to RSS - Lubliniec Info