Wyświetlanie treści

  • Schwarz/Weiss
  • Weiss/Schwarz
  • Gelb/Blau
  • Standard

Aktueller Stil: Standard

MPBP w Lublińcu

Error message

Notice: Undefined property: view::$row_index in calendar_plugin_style->render() (line 291 of /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Nabór na stanowisko pracy

Apr
03

Nabór na stanowisko pracyDyrektor Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublińcu ogłasza nabór na stanowisko pracy – pracownik Centrum Informacji Turystycznej.

Treść całego ogłoszenia zainteresowani znajdą pod adresem: http://www.mbp.lubliniec.pl/news_zaw/897/897.pdf

Posted By CIT Lubliniec read more

„Rodzinne Pasje Tarków” w Muzeum Edyty Stein

Feb
28

Rodzinne Pasje Tarków w Muzeum Edyty SteinMiejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu serdecznie zaprasza na wystawę pt.: „Rodzinne Pasje Tarków”, która będzie dostępna dla zwiedzających od 12 do 27 marca 2017 roku. Miejscem wystawy będzie Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2). Wstęp wolny!

Posted By CIT Lubliniec read more

Prelekcja w Muzeum Edyty Stein

Feb
07

Prelekcja w Muzeum Edyty Stein

Krąg Przyjaciół Zapomnianej Historii i Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zapraszają na prelekcję Marii Balickiej pt. „Artysta o sobie samym czyli autobiografia literacka i autoportret malarski”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 10.02.2017 roku, o godz. 17:00 w Muzeum Edyty Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2). Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec read more

Spotkanie Kręgu Przyjaciół Zapomnianej Historii

Oct
16

Spotkanie Kręgu Przyjaciół Zapomnianej HistoriiKrąg Przyjaciół Zapomnianej Historii działający przy GCKiI w Kochanowicach i Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zapraszają wszystkich zainteresowanych na podsumowanie dotychczasowej działalności KPZH oraz na prelekcję dr. Arkadiusza Barona pt. „Teodor Knappik burmistrz Lublińca w latach 1883 – 1907”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 28.10.2016 r., o godz. 17:00 w Muzeum Edyty Stein w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec read more

Warsztaty modelarskie

Jul
26

Warsztaty modelarskieW sierpniu Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza dzieci w wieku 10-14 lat na WARSZTATY MODELARSKIE. Udział w zajęciach jest bezpłatny, zapewnione są modele, materiały i narzędzia. Liczba miejsc ograniczona!

Posted By CIT Lubliniec read more

Poezja na stosie – konkurs MPBP w Lublińcu

Jul
13

Poezja na stosie – konkurs MPBP w LublińcuMacie ochotę na wakacyjną zabawę? Jeśli tak, to zapraszamy do pisania wierszy, ale bez kartki i długopisu. Wystarczą jedynie książki, a właściwie ich grzbiety.


Posted By CIT Lubliniec read more

MAMO! TATO! W BIBLIOTECE SPĘDZAM LATO!

Jun
26

Wakacje z Miejsko-Powiatową Biblioteką PublicznąMiejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu przygotowała moc atrakcji dla dzieci i młodzieży na wakacyjny czas. Różnego rodzaju warsztaty, gry i zabawy będą się odbywały zarówno w budynku głównym jak i w filiach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - szczegóły poniżej.

Posted By CIT Lubliniec read more

Warsztaty „Na rynku straszy”

Jun
05

Warsztaty czytelnicze dla dzieci Na rynku straszyMiejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu we współpracy ze Stowarzyszeniem Montownia i Klubem Kleks serdecznie zapraszają 10 czerwca 2016 r. o godz. 16:30 na Rynek w Lublińcu na ucztę dla ducha czyli warsztaty czytelnicze dla dzieci pt. "NA RYNKU STRASZY...". Gościem specjalnym będzie Duch Lublinieckiego Rynku, który chce poznać nieustraszonych wielbicieli książek i porwać ich w swój nadzwyczajny świat.

Posted By CIT Lubliniec read more

Zapraszamy na Noc Bibliotek

May
24

 

Noc Bibliotek w MPBP w LublińcuW sobotę, 4 czerwca 2016 roku, zapraszamy do Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Józefa Lompy w Lublińcu na NOC BIBLIOTEK. Impreza odbywać się będzie w godzinach 19:00 – 23:00. Więcej informacji w artykule.

Posted By CIT Lubliniec read more

Konkurs plastyczny „O książce i bibliotece”

Mar
31

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w LublińcuMiejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym „O książce i bibliotece”. Szczeguły w artkule.

Posted By CIT Lubliniec read more

Pages

Subscribe to RSS - MPBP w Lublińcu