Wyświetlanie treści

  • Schwarz/Weiss
  • Weiss/Schwarz
  • Gelb/Blau
  • Standard

Aktueller Stil: Standard

prelekcja

Error message

Notice: Undefined property: view::$row_index in calendar_plugin_style->render() (line 291 of /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Prelekcja „Żadna kobieta nie jest tylko kobietą - Kobieta według Edyty Stein”

Sep
25

prelekcja „Żadna kobieta nie jest tylko kobietą - Kobieta według Edyty Stein”Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykłady otwarte połączone z prezentacją z cyklu „O religiach i wyznaniach”. Ostatnia piąta prelekcja pt. „Żadna kobieta nie jest tylko kobietą - Kobieta według Edyty Stein" odbędzie się w rocznicę urodzin Patronki Lublińca w piątek 12 października 2018 roku o godz. 17:00 w Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2). Wstęp wolny! Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec read more

Prelekcja w Muzeum Edyty Stein

Feb
07

Prelekcja w Muzeum Edyty Stein

Krąg Przyjaciół Zapomnianej Historii i Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zapraszają na prelekcję Marii Balickiej pt. „Artysta o sobie samym czyli autobiografia literacka i autoportret malarski”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 10.02.2017 roku, o godz. 17:00 w Muzeum Edyty Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2). Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec read more

Spotkanie Kręgu Przyjaciół Zapomnianej Historii

Oct
16

Spotkanie Kręgu Przyjaciół Zapomnianej HistoriiKrąg Przyjaciół Zapomnianej Historii działający przy GCKiI w Kochanowicach i Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zapraszają wszystkich zainteresowanych na podsumowanie dotychczasowej działalności KPZH oraz na prelekcję dr. Arkadiusza Barona pt. „Teodor Knappik burmistrz Lublińca w latach 1883 – 1907”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 28.10.2016 r., o godz. 17:00 w Muzeum Edyty Stein w Lublińcu.

Posted By CIT Lubliniec read more

Prelekcja w Muzeum Edyty Stein

Feb
07

Pożegnanie - nieodłączny element życia, nasze przemyślenia i ich realizacja w szKrag Przyjaciół Zapomnianej Historii działający przy GCKiI w Kochanowicach i Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zapraszają wszystkich zainteresowanych na prelekcję Marii Balickiej i Marka Moczulskiego p.t. „Pożegnanie - nieodłączny element życia, nasze przemyślenia i ich realizacja w sztuce”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 12.02.2016 r., o godz. 17:30 w Muzeum Edyty Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2).

Posted By CIT Lubliniec read more

Kolejny wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Nov
02

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na wykładUniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza 10 listopada 2015 r. do Muzeum Pro Memoria Edith Stein. O godz. 16:00 rozpocznie się prelekcja "Dostęp do informacji publicznej oraz BIP - sprzeczności, problemy interpretacyjne i orzecznictwo", na której Pan Tomasz Barczyk objaśni zawiłości kontaktów z urzędami.

Posted By CIT Lubliniec read more
Subscribe to RSS - prelekcja