Wyświetlanie treści

  • Schwarz/Weiss
  • Weiss/Schwarz
  • Gelb/Blau
  • Standard

Aktueller Stil: Standard

MDK Lubliniec

Error message

Notice: Undefined property: view::$row_index in calendar_plugin_style->render() (line 291 of /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Koncert „Koniugacja Miłości” w MDK

Oct
02

Koncert „Koniugacja Miłości” w MDKBurmistrz Miasta Lublińca i Miejski Dom Kultury w Lublińcu zapraszają na koncert „Koniugacja Miłości” w wykonaniu Joanna Bejm Quintet, którey odbędzie się w czwartek 18 października 2018 roku o godz. 18:00.Posted By CIT Lubliniec read more

Wernisaż wystawy „Zakręcone wokół kawy" w MDK

Aug
30

Wernisaż wystawy „Zakręcone wokół kawy" w MDKBurmistrz Miasta Lublińca oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu mają zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy „Zakręcone wokół kawy" Natalii Jankowskiej-Urant oraz Zbigniewa Niedbały, który odbędzie się w niedzielę 9 września 2018 roku o godz. 17:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Posted By CIT Lubliniec read more

Jarmark Rękodzielniczy

Aug
30

Jarmark RękodzielniczySerdecznie zapraszamy na IV Jarmark Rękodzieła, który odbędzie się w niedzielę 9 września 2018 roku o godz. 14:00 na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu. Tego dnia odbędzie się również święto 10-lecia Galerii pod Glinianym Aniołem. Z tej okazji przygotowana jest moc atrakcji - w programie warsztaty artystyczne i kulinarne dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec read more

Wystawa Drogi do Niepodległej” w MDK

Aug
23

Wystawa Drogi do Niepodległej” w MDKMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do zwiedzenia wystawy „Drogi do Niepodległej” należącej do zbiorów Muzeum Niepodległości w Warszawie. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w dniach 5-27 września 2018 r. w holu MDK. Wystawa ukazuje przekrojowo dzieje bezpośredniej walki o niepodległość w latach 1905-1921, wysiłki wszystkich obozów politycznych, dążących do odbudowy Rzeczypospolitej oraz najważniejsze wydarzenia z tego okresu.

Posted By CIT Lubliniec read more

Piknik Rodzinny w MDK

Jul
26

Piknik Rodzinny w MDK	Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na rodzinny piknik, który odbędzie się w niedzielę 12 sierpnia 2018 roku o godz. 16:00 przed MDK. W programie: gra planszowa XXL, wieża z interaktywnych klocków, zabawa z animatorami w postaci warsztatów artystycznych, skręcania balonów i baniek mydlanych. O godz. 18:00 na tarasie przy Galerii pod Glinianym Aniołem wystąpi Marcin Magdziar. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec read more

Wystawa „Face to face” w MDK

Jul
26

Wystawa „Face to face” w MDKMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza od 6 sierpnia 2018 r. na polsko-niemiecką wystawę interdyscyplinarną "Face to face" z udziałem 10 artystów ze Śląska i 10 artystów z Zagłębia Ruhry, której autorami są m.in. lublinieccy artyści: Stanisław Henryk Kowalczyk i Aleksandra Herbowska-Matera. Wystawę będzie można oglądać do 6 września 2018 r. w holu MDK.

Posted By CIT Lubliniec read more

„Nie taki sam” spektakl Teatru po Pracy - drugi termin

Apr
05

„Nie taki sam” spektakl Teatru po Pracy - drugi terminMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na przedstawienie Teatru po Pracy „Nie taki sam”. Drugi termin spektaklu odbędzie się w środę 18 kwietnia 2018 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej MDK. Bilety w cenie 15 zł do nabycia przez internet na www.mdk.lubliniec.pl oraz w kasie MDK od godz. 15:00. Autorski scenariusz oparty został na książce „Wautyzmwzięci” Ireneusza Czeslawa Giminskiego. Polecamy!

Posted By CIT Lubliniec read more

III Lubliniecka Gala Przedsiębiorczości

Apr
05

III Lubliniecka Gala Przedsiębiorczości Burmistrz Miasta Lublińca zaprasza na III Lubliniecką Galę Przedsiębiorczości, która odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w czwartek 12 kwietnia 2018 r. o godz. 17:00. W programie koncert Katarzyny Groniec (artystka zaprezentuje utwory z najnowszego albumu), wykład prof. Jerzego Hausnera (polski polityk i ekonomista, pracownik Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie) oraz wręczenie tytułu Rzemieślnika Miasta Lublińca Roku 2017. Wstęp wolny. Wejściówki do odebrania w kasie MDK.

Posted By CIT Lubliniec read more

Koncert Katarzyny Groniec „Ach”

Mar
28

Koncert Katarzyny Groniec „Ach”MDK Lubliniec zaprasza na koncert pt. „Ach” w wykonaniu Katarzyny Groniec, który odbędzie się w sali widowiskowej MDK w Lublińcu w czwartek 12 kwietnia 2018 r. o godz. 18:00. Artystka zaprezentuje utwory z najnowszego albumu mającego premierę w marcu tego roku. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec read more

"Kreatywni 60+" warsztaty dla lublinieckich seniorów

Mar
28

"Kreatywni 60+" warsztaty dla lublinieckich seniorówZapraszamy lublinieckich seniorów do Miejskiego Domu Kultury Lubliniec na kolejne warsztaty artystyczne w ramach akcji „Kreatywni 60+”. Zapisy osobiście w Galerii pod Glinianym Aniołem oraz telefonicznie pod numerem tel. 34 351 06 88 w godz. 15:00–21:00. We wtorek 10 kwietnia 2018 r. o godz. 11:00 odbędą się warsztaty „Papierowa wiklina”, które poprowadzi instruktor Sabina Gajda. Polecamy!

Posted By CIT Lubliniec read more

Pages

Subscribe to RSS - MDK Lubliniec