Wyświetlanie treści

  • Schwarz/Weiss
  • Weiss/Schwarz
  • Gelb/Blau
  • Standard

Aktueller Stil: Standard

koncert

Error message

Notice: Undefined property: view::$row_index in calendar_plugin_style->render() (line 291 of /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Koncert zespołu Sumptuastic w Strzelnicy

Aug
22

Z racji zbliżającego się nieuchronnie końca wakacji zapraszamy na koncert zespołu Sumptuastic, który odbędzie się w niedzielę 1 września o godz. 17:00 na terenie Hotelu Strzelnica ( ul. Lubliniecka 9, Kochcice). Poza koncertem w tym dniu już pod godziny 12:00 będzie tam na Państwa czekać masa atrakcji, w tym:

*Kamil Ledwoń – zajęcia z zumby
*Irmina Dubiel-Włoch - zajęcia jogi
*Ewelina Łebek- masaże
*Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - poprowadzą stoisko pierwszej pomocy
*DJ LUPO rozgrzeje parkiet
*STRZELNICA CitySport24 która będzie prowadziła zajęcia na Strzelnicy
*Grupa RED LINE oraz LOK
*HORDA-przejazdy samochodami terenowymi
*Dodatkowo: bańki mydlane, malowanie twarzy, warkoczyki.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec read more

Koncert karnawałowy „Z Tobą chcę oglądać świat”

Feb
26

Koncert karnawałowy „Z Tobą chcę oglądać świat” W dniach 28 lutego (czwartek) i 1 marca (piątek) 2019 r. o godz. 18.00 w auli w Zespole Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu odbędzie się koncert karnawałowy „Z Tobą chcę oglądać świat”. Na scenie wystąpią uczniowie i absolwenci naszej szkoły oraz zaproszeni goście z innych szkół lublinieckich i nie tylko! Młodzi artyści zaprezentują aranżacje znanych i popularnych przebojów. Ponadto oganizator przewidział wiele niespodzianek. Bilety w cenie 15 zł do nabycia u p. Marzanny Klimek w "Mickiewiczu".

Zapraszamy serdecznie!

Posted By CIT Lubliniec read more

Koncert „Koniugacja Miłości” w MDK

Oct
02

Koncert „Koniugacja Miłości” w MDKBurmistrz Miasta Lublińca i Miejski Dom Kultury w Lublińcu zapraszają na koncert „Koniugacja Miłości” w wykonaniu Joanna Bejm Quintet, którey odbędzie się w czwartek 18 października 2018 roku o godz. 18:00.Posted By CIT Lubliniec read more

Koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza

Mar
28

Koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza KorczaWójt Gminy Koszęcin oraz Dyrektor Domu Kultury zapraszają na Koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza, który odbędzie się w sobotę 14 kwietnia 2018 r. o godz. 17:00 w Domie Kultury w Koszęcinie (ul. Sobieskiego 11a). Bilety w cenie 35 zł do nabycia w biurze DK w Koszęcinie. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec read more

Koncert Katarzyny Groniec „Ach”

Mar
28

Koncert Katarzyny Groniec „Ach”MDK Lubliniec zaprasza na koncert pt. „Ach” w wykonaniu Katarzyny Groniec, który odbędzie się w sali widowiskowej MDK w Lublińcu w czwartek 12 kwietnia 2018 r. o godz. 18:00. Artystka zaprezentuje utwory z najnowszego albumu mającego premierę w marcu tego roku. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec read more

Koncert „Najpiękniejsze Musicale”

Mar
28

Koncert „Najpiękniejsze Musicale”MDK Lubliniec zaprasza na koncert pt. „Najpiękniejsze Musicale” w wykonaniu Piotra Lempy, który odbędzie się w sali widowiskowej MDK w Lublińcu w środę 4 kwietnia 2018 r. o godz. 18:00. Artysta zaprezentuje utwory z najbardziej znanych musicali na świecie, m.in. ze „Skrzypka na dachu”, „My Fair Lady” czy „Jekyll&Hyde”. Bilety w cenie 45 zł. Sprzedaż biletów: przez Internet na http://www.bilety.mdk.lubliniec.pl i w kasie MDK. Rezerwacja biletów: tel. 34 351 06 87 (w godz. 7:30-14:00) i 34 351 06 83 (w godz. 14:00-20:00) lub e-mailem: mdk@lubliniec.pl. Bilety grupowe: zamówienia na adres mdk@lubliniec.pl.

Posted By CIT Lubliniec read more

Koncert "Byłam Wróbelkiem - sekrety Edith Piaf" w Koszęcinie

Feb
26

Koncert "Byłam Wróbelkiem - sekrety Edith Piaf" w KoszęcinieWójt Gminy Koszęcin oraz Dyrektor Domu Kultury zapraszają na Koncert z okazji Dnia Kobiet "Byłam Wróbelkiem - sekrety Edith Piaf", który odbędzie się w czwartek 8 marca 2018 r. o godz. 18:00 w Domie Kultury w Koszęcinie (ul. Sobieskiego 11a). Bilety w cenie 25 zł. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec read more

Koncert kolęd i pastorałek Scholki Oblackiej

Jan
07

Koncert kolęd i pastorałek Scholki Oblackiej Zapraszamy w niedzielę 7 stycznia 2018 r. na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci ze Scholki Oblackiej przy parafii Św. Stanisława Kostki w Lublińcu. Koncert odbędzie się po mszy o godz. 14:30 (czyli ok. 15:30.) Polecamy!

Posted By CIT Lubliniec read more

26. Finał WOŚP w Lublińcu

Jan
02

26. Finał WOŚP w LublińcuW niedzielę 14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Lubliniecki sztab WOŚP będzie miał swoją siedzibę w Miejskim Domu Kultury, a wolontariuszy będzie można spotkać na ulicach naszego miasta. Tego dnia o godz. 15:00 tradycyjnie w sali widowiskowej MDK odbędzie się koncert. W programie m.in. młodzi artyści MDK, amatorska grupa Laboratorium Teatralne, Brunon Czaja, Formacja Muzyczna SWAY, licytacje i wiele innych atrakcji. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec read more

Koncert piosenek żeglarskich i ballad rosyjskich

Nov
22

Koncert piosenek żeglarskich i ballad rosyjskichX_MUZA D&A zaprasza na koncert piosenek żeglarskich i ballad rosyjskich z repertuaru B. Okudżawy, W. Wysockiego, Ż. Biczewskiej w wykonaniu Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego. Koncert odbędzie się w sobotę 25 listopada 2017 r. o godz. 19:00 w Hotelu Alhar (ul. Lisowicka 25). Bilety do nabycia w cenach 20-45 zł. Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 691 874 863.

Posted By CIT Lubliniec read more

Pages

Subscribe to RSS - koncert