Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standard

Current Style: Standard

Lubliniecki Klub Literacki Logos

Error message

Notice: Undefined property: view::$row_index in calendar_plugin_style->render() (line 291 of /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Spotkanie Klubu Literackiego LOGOS

Jan
24

Spotkanie Klubu Literackiego LOGOSLubliniecki Klub Literacki LOGOS zaprasza w poniedziałek 29 stycznia 2018 r. do lublinieckiego MDK (I piętro, sala kameralna) o godz. 18:00 na spotkanie z literatką z Toszka, Katarzyną Szopą-Wycisk, która zaprezentuje się w temacie „Bajka" (na przykładzie klasyków gatunku jak i twórczości własnej). Podczas spotkania będzie możliwość zakupu bajki pani Katarzyny, pt. „Bajki-pouczajki" w cenie 20 zł oraz kalendarza Lublinieckiego Klubu Literackiego LOGOS 2018, w którym prezentowane są zdjęcia i twórczość literacka 12 członków Klubu w cenie 20 zł. Każdy uczestnik spotkania otrzyma w prezencie almanach współczesnej bajki polskiej „Dotyk Anioła", którą opracował lubliniecki literat Edward Przebieracz. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec read more

Spotkanie Klubu LOGOS

Nov
29

Spotkanie Klubu LOGOS Lubliniecki Klub Literacki LOGOS zaprasza w poniedziałek 4 grudnia 2017 r. o godz. 18:00 do lublinieckiego MDK (I piętro, sala kameralna) na spotkanie z gościem klubu, katowickim literatem Aleksandrem Ciochoniem, który zaprezentuje się w temacie „Fraszka” (na przykładzie twórczości klasyków gatunku jak i własnej). Beczka śmiechu murowana! Wstęp wolny. 

Posted By CIT Lubliniec read more

Narodowe Czytanie „Wesele”

Aug
27

Narodowe Czytanie „Wesele”Burmistrz Miasta Lublińca oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy zapraszają 2 września 2017 r. od godz. 10.30 do udziału w akcji Narodowe Czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Miejscem realizacji akcji będzie Rynek Miejski. W roli lektorów wystąpią członkowie Lublinieckiego Klubu Literackiego "Logos". Dla najmłodszych przygotowano kącik zabaw plastycznych oraz malowanie twarzy.

Posted By CIT Lubliniec read more

Światowy Dzień Poezji w Lublińcu

Mar
19

Światowy Dzień Poezji w LublińcuWydawnictwo św. Macieja Apostoła oraz Lubliniecki Klub Literacki LOGOS zapraszają mieszkańców Lublińca i Ziemi Lublinieckiej na Światowy Dzień Poezji w Lublińcu czyli poetycko-muzyczne przywitanie wiosny 2017. Gościem specjalnym będzie literat z katowic, Aleksander Cichoń. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 21.03.2017 r., w hotelu ALHAR w Lublińcu. Początek o godz. 19:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec read more

III Powiatowy Konkurs Jednego Wiersza

Feb
15

III Powiatowy Konkurs Jednego WierszaZapraszamy na III Powiatowy Konkurs Jednego Wiersza pt. „Być dobrym jak chleb” organizowany przez Wydawnictwo św. Macieja Apostoła w Lublińcu, Lubliniecki Klub Literacki LOGOS oraz Gimnazjum w Pawonkowie. Impreza odbędzie się 3 kwietnia 2017 roku w Gimnazjum w Pawonkowie (ul. Szkolna 1) o godz. 18:00.

Posted By CIT Lubliniec read more

O miłości słowo, czyli Walentynkowo

Feb
01

O miłości słowo, czyli WalentynkowoWydawnictwo św. Macieja Apostoła i Lubliniecki Klub Literacki LOGOS zapraszają mieszkańców Lublińca i Ziemi Lublinieckiej w niedzielę 12 lutego do Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu na godz. 15:00, by przyszli z ważną dla nich osobą (z mamą, babcią, córką, żoną, mężem, przyjacielem, znajomym, kolegą) i przeczytali jej życzenia walentynkowe.

Posted By CIT Lubliniec read more

Światowy Dzień Poezji 2016

Mar
16

Światowy Dzień Poezji w LublińcuWydawnictwo św. Macieja Apostoła oraz Lubliniecki Klub Literacki LOGOS, w pierwszy dzień wiosny, 21 marca, który jednocześnie jest Światowym Dniem Poezji, zapraszają mieszkańców Lublińca i Ziemi Lublinieckiej do Miejskiego Domu Kultury (sala kameralna, I piętro) na spotkanie z częstochowskim poetą Tadeuszem Luterkiem. Poetycka impreza, którą poprowadzi Edward Przebieracz, rozpocznie się o godz.18:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec read more

Spotkanie Klubu Literackiego

Jan
21

Spotkanie Klubu Literackiego LOGOSLubliniecki Klub Literacki LOGOS oraz Wydawnictwo św. Macieja Apostoła z siedzibą w Lublińcu serdecznie zapraszają na świateczno-noworoczne spotkanie Lublinieckiego Klubu Literackiego LOGOS, które odbędzie się w niedzielę, 31 stycznia 2016 roku, o godzinie 15:00 w Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu.


Posted By CIT Lubliniec read more

II Lublinieckie Zaduszki Poetyckie

Nov
03

II Lublinieckie Zaduszki PoetyckieWydawnictwo św. Macieja Apostoła i Lubliniecki Klub Literacki LOGOS zapraszają na II Lublinieckie Zaduszki Poetyckie, które odbedą się w niedzielę, 8 listopada 2015 roku w Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00.

Posted By CIT Lubliniec read more

II Powiatowy Konkurs Jednego Wiersza

Oct
07

II Powiatowy Konkurs Jednego WierszaWydawnictwo św. Macieja Apostoła w Lublińcu, Lubliniecki Klub Literacki Logos i Gminna Biblioteka Publiczna w Pawonkowie zapraszają 22.10.2015 r. wszystkich piszących wiersze na co dzień i od święta, zamieszkałych na terenie Ziemi Lublinieckiej, na konkurs poetycki do Pawonkowa. Rozpoczęcie konkursu o godz. 17:00.


Posted By CIT Lubliniec read more

Pages

Subscribe to RSS - Lubliniecki Klub Literacki Logos