Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standard

Current Style: Standard

zajęcia wakacyjne

Error message

Notice: Undefined property: view::$row_index in calendar_plugin_style->render() (line 291 of /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Miejski Projekt Streetworkingowy - harmonogram na sierpień

Jul
30

Połowa wakacji już za nami a Lubliniec nie zwalnia tempa. W do końca sierpnia 2019 na Krzywej Scenie na Rynku w Lublińcu będą odbywać się imprezy, pokazy, zajęcia plastyczne dla wszystkich chętnych. Wszystko to w ramach prężnie działającego Miejskiego Projektu Streetworkingowego - Lubliniec Miasto Dobrych Emocji. Wstęp na wszystkie warsztaty, koncerty i projekcje wchodzące w ramy projektu jest bezpłatny. Załączamy harmonogram imprez poniżej.

Posted By CIT Lubliniec read more

Zajęcia wakacyjne w Lubitece w miesiącu sierpniu

Jul
30

Choć wakacje w połowie już za nami nasza LUBITEKA nie zwalnia tempa. Poza codzienną obsługą czytelników rządnych lektur biblioteka przygotowała bogaty wachlarz zajęć dla dzieci w wakacje, które będą kontynuowane w miesiącu sierpniu. Oto szczegółowa rozpiska zajęć, w jakich mogą wziąć udział dzieci w bibliotece. Serdeczne zapraszamy!!!

Posted By CIT Lubliniec read more

Zostań Młodym Geologiem - warsztaty

Jun
25

Zostań Młodym Geologiem - warsztatyCentrum Informacji Turystycznej i Muzeum Pro Memoria Edith Stein w ramach Wakacjady czyli lata w bibliotece zaprasza na warsztaty geologiczne "Zostań Młodym Geologiem", które odbędą się w dniach 26-28 czerwca 2017 r. w godz. 11-12.30 w siedzibie muzeum. Zajęcia są bezpłatne, wstęp dla indywidualnych uczestników, liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona, decyduje kolejność przyjścia.

Posted By CIT Lubliniec read more

Wakacje z MDK

Jul
26

Wakacje z MDKMiejski Dom Kultury zaprasza na zajęcia, spotkania i seanse filmowe przygotowane dla dzieci i młodzieży na wakacje. Poniżej program wakacji na miesiąc SIERPIEŃ.

Posted By CIT Lubliniec read more
Subscribe to RSS - zajęcia wakacyjne