Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standard

Current Style: Standard

Państwowa Szkoła Muzyczna w Lublińcu

Error message

Notice: Undefined property: view::$row_index in calendar_plugin_style->render() (line 291 of /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Koncert ku czci św. Edyty Stein

Sep
27

Koncert ku czci św. Edyty SteinPaństwowa Szkoła Muzyczna w Lublińcu zaprasza w środę 10 października 2018 r. o godz. 18:00 na koncert ku czci św. Edyty Stein. W programie m.in. utwór "Litania lubliniecka", cykl utworów żydowskich, psalmy, a także utwory na skrzypce, wiolonczelę i fortepian w wykonaniu absolwentów i nauczycieli naszej szkoły.

Posted By CIT Lubliniec read more

Recital Fortepianowy

Jun
08

Recital FortepianowyPaństwowa Szkoła Muzyczna 1 st. im. Janiny Garści w Lublińcu zaprasza na Recital fortepianowy w wykonaniu Kamila Labusga, studenta V roku Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Recital odbędzie się w środę, 14 czerwca 2017 r. o godz. 16:30 w Auli PSM.

Posted By CIT Lubliniec read more

Recital Gitarowy

Jun
08

Recital GitarowyPaństwowa Szkoła Muzyczna 1 st. im. Janiny Garści w Lublińcu zaprasza na Recital Gitarowy w wykonaniu Jakuba Morozińskiego, absolwenta OSM w Bytomiu. Recital rozpocznie się w piątek 9 czerwca 2017 r. o godz. 16:15 w Auli PSM. W programie utwory L. Brouwera, J. S. Bacha, K. Mertza.

Posted By CIT Lubliniec read more

Zaproszenie na koncert

Apr
15

Recital fortepianowyPaństwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Janiny Garści w Lublińcu zaprasza na Recital fortepianowy z muzyką Fryderyka Chopina w wykonaniu japońskiego pianisty Kosuke Ezaki z UM w Warszawie oraz Koncert Laureatów VII Festiwalu Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. Janiny Garści, który odbędzie się 17 kwietnia 2013 r. o godzinie 17:00 w Auli PSM. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec read more
Subscribe to RSS - Państwowa Szkoła Muzyczna w Lublińcu