Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Mobilny Punkt Poboru Krwi w Lublińcu

st.
24

Mobilny Punkt Poboru Krwi w LublińcuW piątek, 27 stycznia 2017 r., na rynku w Lublińcu w godz. 9:00 – 15:30 zostanie udostępniony autobus-ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, w którym można będzie honorowo oddać krew.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Powidoki - ostatni film Andrzeja Wajdy

st.
24

Powidoki - ostatni film Andrzeja WajdyZapraszamy do Kina Karolinka mieszczącego się w budyku Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu na ostatni film Andrzeja Wajdy „Powidoki”. W postać kalekiego artysty malarza Władysława Strzemińskiego wcielił się Bogusław Linda. Film będzie wyświetlany od piątku 27.01.2017 r. do wtorku 31.01.2017 r.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Udany turniej Hasta La Vista Cup we Wrocławiu

st.
23

Udany turniej Hasta La Vista Cup we WrocławiuW miniony weekend we Wrocławiu odbywał się Krajowy Turniej Badmintona Seniorów Hasta La Vista Cup. W turnieju wzięło udział 123 zawodników. Lubliniecki klub STB Energia na zawodach reprezentowało 9 zawodników i zawodniczek. Nasi badmintoniści dotarli do siedmiu finałów, z których cztery wygrali.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Kabaret Młodych Panów

st.
22

Kabaret Młodych Panów wystąpi w LublińcuMiejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza 6 kwietnia 2017 roku na 2 występy (godz. 17:30 i 20:30) Kabaretu Młodych Panów w programie „Bogowie”. Grupa powstała w Rybniku w 2004 roku, tworzą ją: Rober Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

I Marsz Pamięci o Przędzalni

st.
22

I Marsz Pamięci o PrzędzalniŚlonzoki Ziymi Lublinieckyj zapraszają na I Marsz Pamięci o Przędzalni upamiętniający ofiary Tragedii Górnośląskiej, który przejdzie ulicami Lublińca w sobotę, 28 stycznia 2017 roku. Marsz ruszy o godz. 10:00 z parkingu znajdującego się na rogu ulic Żwirki i Wigury oraz Sobieskiego (stary szpital wewnętrzny).

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Reforma edukacji - spotkanie w Miejskim Domu Kultury

st.
19

Reforma edukacji - spotkanie w Miejskim Domu KulturyW czwartek, 26 stycznia, o godzinie 8:00 w Miejskim Domu Kultury odbędzie się wspólne posiedzenie wszystkich komisji Rady Miejskiej w Lublińcu, na które zostaną zaproszeni dyrektorzy i pracownicy wyżej wymienionych instytucji, przedstawiciele związków zawodowych nauczycieli, przedstawiciel Śląskiego Kuratora Oświaty oraz mieszkańcy naszego miasta.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Zapraszamy do Kina Karolinka na "Kubo i dwie struny"

st.
18

Zapraszamy do Kina Karolinka na Kubo i dwie strunyKubo jest dobrym, pokornym chłopcem, który u boku matki mieszka w skromnej wiosce na końcu świata. Każdy dzień toczy się tym samym spokojnym rytmem - do czasu, kiedy chłopca odwiedza duch przeszłości, który zmienia jego przeznaczenie. Aby przetrwać, Kubo musi odnaleźć magiczną zbroję należącą do jego ojca - największego samuraja, jakiego kiedykolwiek nosiła Ziemia.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

I Wojewódzki Konkurs Modelarski – GOK Boronów 2017

st.
17

I Wojewódzki Konkurs Modelarski – GOK Boronów 2017Serdecznie zapraszamy na I Wojewódzki Konkurs Modelarski zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie, który odbędzie się w sobotę, 4.02.2017 roku. Miejscem modelarskich zmagań będzie GOK w Boronowie (ul. Poznańska 1). Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży, seniorzy będą mogli prezentować swoje modele na specjalnej wystawie pozakonkursowej.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

25. Finał WOŚP - kolejny rekord pobity

st.
17

25. Finał WOŚP - kolejny rekord pobityJubileuszowy 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca. W tym roku orkiestra grała dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. W lublinieckim sztabie WOŚP pobito zeszłoroczny rekord. Dzięki Wam udało się zebrać aż 37.098,84 zł!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Koncert Noworoczny i nagrody Burmistrza

st.
17

Koncert Noworoczny i nagrody BurmistrzaZa nami doroczny Koncert Noworoczny, który w tym roku odbył się aż dwa razy w piątek i sobotę. Podczas piątkowej imprezy Burmistrz tradycyjnie wręczył nagrody osobom, szczególnie działały na niwie kultury i sportu w minionym roku.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj lubliniecturystycznie.pl RSS