Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

W dniach 06 sierpnia - 19 sierpnia nieczynne Sticky

lp.
30

W dniach 6 sierpnia – 19 sierpnia 2019 Centrum Informacji Turystycznej Muzeum Edyty Stein w Lublińcu będzie nieczynne. W razie pytań proszę kontaktować się z LUBITEKĄ – Miejsko-Powiatową Biblioteką Publiczną w Lublińcu pod nr tel. 34 356 28 27

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Dożynki Powiatu Lublinieckiego w Ciasnej

sie.
04

 Serdecznie zapraszamy do udziału w Dożynkach Powiatu Lublinieckiego, które odbędą się w dniach 17 – 18 sierpnia 2019 na terenie przy Hali Sportowej w Ciasnej, ul. Zjednoczenia 2A, 42-793 Ciasna. Czekają tam na was różne astracje, m.in. korowód dożynkowy, występ mażoretek, koncerty, warsztaty deskorolkowe i tzw. dmucharce dla dzieci. Szczegóły poniżej.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wyprzedaż garażowa w Lublińcu

sie.
04

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wielką „Wyprzedaż Garażową”, która odbędzie na lublinieckim Rynku 17 sierpnia 2019 w godzinach 10:00 – 13:00. Ten sam przedmiot dla jednego jest rupieciem ale dla innego może się okazać długo szukanym skarbem – może i ty znajdziesz tam swój skarb.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Giełda książek w Lublińcu

sie.
04

giełda siążekZapraszamy wszystkich bibliofilów i wielbicieli słowa pisanego 9 sierpnia 2019 w godzinach 14:00 - 19:00 na lubliniecki Rynek, gdzie odbędzie się "Giełda książek" organizowana w ramach projektu Miejski Projekt Streetworkingowy - Lubliniec Miasto Dobrych Emocji. Każdy może znaleźć coś dla siebie lub bliskiej osoby.Serdecznie zapraszamy!!!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Orlik na sportowo w sierpniu

sie.
04

Orlik ul. Kochcicka w LublińcuChoć Lubliniec w te wakacje oferuje całą gamę różnego rodzaju warsztatów, prelekcji i pokazów dla dzieci i dorosłych, to nie zapomniano również o aktywnej formie wypoczynku. Na Orliku położonym przy ul. Kochcickiej zaplanowano zajęcia rekreacyje dla dzieci oraz dorosłych. Dla dzieci będą dostępne animacje prowadzone przez Piotra Pasiaka, Figle Migle Iwony Płuciennik, Bezpieczny Ruch Drogowy z Danielem Wydmuchem, Sztuki Uliczne z Martą Gadaszewską, Warsztaty wiązania chusty z Katarzyną Lewandowską i Martą Świerczek, a także zabawy artystyczno-ruchowe prowadzone przez Annę i Tomasza Flak. Z kolei dla dorosłych i młodzieży zaplanowano zajęcia z zumby, jogi, fit figury oraz zajęcia Strong by Fitmafia. Szczegóły poniżej.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Noc Muzeów w Lisowicach

sie.
04

Muzeum w Lisowicach - logoJuż niedługo ogólnopolska „Noc Muzeów”, dzięki której osoby nie mogące na co dzień zajrzeć do interesujących przybytków historii mogą zaplanować odwiedziny podczas nocnego zwiedzania. W akcji bierze również udział Muzeum Paleontologiczne w Lisowicach, które będzie można zwiedzać 13 sierpnia od godz. 17:00. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy pod nr tel. 889 773 089.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

"Teoria wszystkiego" na lublinieckim rynku

sie.
04

Teoria wszystkiego - plakatJuż dziś w niedzielę o godzinie 20:30 na lublinieckim rynku zapraszamy na kino na wolnym powietrzu. Wyświetlany będzie film „Teoria wszystkiego” w reż. Jamesa Marsha z 2014 roku. Film opowiada o jednym z największych umysłów współczesnego świata Stephenie Hawkingu. Wszystkich serdeczny zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Święto Miodu w Kośmidrach

sie.
04

Święto mioduZapraszamy w dzisiejszą piękną niedzielę na obchody „IV Święta Miodu” w Kośmidrach. Poza słodkim miodem czekają na was ciekawostki związane z produkcją miodu, a także gry i zabawy dla dzieci. Szczegóły poniżej. Zapraszamy!!!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Miejski Projekt Streetworkingowy - harmonogram na sierpień

lp.
30

Połowa wakacji już za nami a Lubliniec nie zwalnia tempa. W do końca sierpnia 2019 na Krzywej Scenie na Rynku w Lublińcu będą odbywać się imprezy, pokazy, zajęcia plastyczne dla wszystkich chętnych. Wszystko to w ramach prężnie działającego Miejskiego Projektu Streetworkingowego - Lubliniec Miasto Dobrych Emocji. Wstęp na wszystkie warsztaty, koncerty i projekcje wchodzące w ramy projektu jest bezpłatny. Załączamy harmonogram imprez poniżej.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Godzina "W" na lublinieckim Rynku - oddajmy hołd Powstańcom Warszawskim

lp.
30

W najbliższy czwartek 1 sierpnia o godz. 17:00 zapraszamy wszystkich na Rynek w Lublińcu by wspólnie oddać hołd uczestnikom Powstania Warszawskiego w rocznicę wybicia Godziny „W” 1 sierpnia 1944 roku. W całym kraju co roku rozbrzmiewają syreny alarmowe, a w samej Warszawie zamiera ruch. Wszystko to w hołdzie Polakom, którzy złożyli swe życia na ołtarzu walki o wolność i by pamięć o nich nie minęła.

 

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj lubliniecturystycznie.pl RSS