Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Różanecznik – urok i magia

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: access w _menu_translate() (linia 778 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/includes/menu.inc).
  • Notice: Undefined index: access w _menu_translate() (linia 778 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/includes/menu.inc).
  • Notice: Undefined index: access w menu_local_tasks() (linia 1892 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/includes/menu.inc).
  • Notice: Undefined index: access w menu_local_tasks() (linia 1892 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/includes/menu.inc).
  • Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).
Wersja do wydrukuWersja do wydruku

VIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny Różanecznik – urok i magia Gminne Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach przy współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Kultury w Częstochowie zapraszają do wzięcia udziału w VIII Wojewódzkim Konkursie Plastyczny. Różanecznik – urok i magia.

Cele konkursu:
- popularyzacja i uwrażliwienie na piękno  otaczającej  przyrody,
- prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dzieci, młodzieży i dorosłych,
- rozwijanie kreatywności uczestników konkursu,
- kształtowanie umiejętności posługiwania się środkami komunikacji   niewerbalnej, 
- popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych - integracja środowisk artystycznych.

1. Kategorie wiekowe
I   kategoria – dzieci w wieku od 4 do 6 lat
II kategoria – dzieci w wieku od 7 do 9 lat
III  kategoria – dzieci w wieku od 10 do 12 lat
III kategoria – młodzież w wieku od 13 do 15 lat
IV kategoria – młodzież w wieku od 16 do 19 lat
V  kategoria – dorośli powyżej 20 roku życia

2. Warunki konkursu:
praca płaska wykonana dowolną techniką
format pracy nie mniejszy niż A4,
autorem pracy może być tylko jedna osoba. 

3. Każda praca powinna zawierać kartę zgłoszenia uczestnika konkursu  przyklejoną na odwrocie pracy w sposób trwały.

Instytucje kultury oraz placówki oświatowe są proszone o sporządzenie listy autorów prac zgodnie z danymi zawartymi w  karcie zgłoszeniowej uczestnika oraz dołączenie jej do prac plastycznych wysyłanych na adres organizatora.    

4. Uczestnik konkursu akceptując regulamin, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z wymogami Ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r. przez Gminne Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach.  
                                    
5. Termin składania prac:
       Prace wykonane zgodnie z wymogami regulaminu należy   
       dostarczyć  w nieprzekraczalnym terminie do 28 maja  2012r. 
      na adres  organizatora:
Gminne Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach,
ul. Lubliniecka  5, 42-713  Kochanowice

6. Ocena prac:
Przy ocenie prac komisja weźmie pod uwagę samodzielność wykonania, estetykę, własne twórcze spojrzenie. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone 29 maja 2012r. na stronie internetowej: www.gci.kochanowice.pl

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas VIII Święta Kwitnącego Różanecznika  w dniu 3 czerwca 2012r. w Pawełkach, ul. Główna 14  

Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo publikowania i reprodukowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich. Przysłane prace przechodzą na własność organizatorów. Informacje o konkursie dostępne są w Gminnym Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach pod numerem telefonu (34) 353-3215.

Wybrane prace zostaną wyeksponowane na wystawie plenerowej zorganizowanej podczas uroczystości Święta Kwitnącego Różanecznika w Pawełkach w dniu 03.06.2012r.

Istnieje możliwość wypożyczenia prac przez inne instytucje kulturalne i oświatowe które zechcą zorganizować wystawę w swojej placówce.

Serdecznie zapraszamy!