Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Wydawnictwo Św. Macieja Apostoła

Promocja książki Marii Dziuk

paź.
08

Promocja książki Marii DziukWydawnictwo św. Macieja Apostoła zaprasza 12 października 2017 r. na godz. 18:00 do Gminnego Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach na promocję książki Marii Dziuk pt. "Ziemia kochanowicka w legendach i opowieściach". Promocję uświetni występ chóru Canzona oraz poety i muzyka Mirosława Góreckiego. Podczas promocji, na którą wstęp jest wolny, będzie można nabyć promowaną książkę w cenie 20 zł jak też inne książki Wydawnictwa św. Macieja Apostoła. W imieniu Autorki oraz Wydawnictwa św. Macieja Apostoła zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Promocja bajki „Przygody Misi”

maj
25

Promocja bajki „Przygody Misi”Wydawnictwo św. Macieja Apostoła zaprasza na promocję bajki Ewy Margas-Olszok „Przygody Misi”, która odbędzie się w czwartek 8 czerwca 2017 r. o godz. 18:30 w Hotelu Zamek Lubliniec.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Promocja książki „Dzienniczek duchowy”

maj
24

Promocja książki „Dzienniczek duchowy” Wydawnictwo św. Macieja Apostoła oraz Rodzina Mańka zapraszają na uroczystą promocję książki „Dzienniczek duchowy” śp. kleryka Alfonsa Mańki OMI (1917-1941), która odbędzie się w środę 31 maja 2017 r. o godz. 18:00 w sali parafialnej kościoła pw. św. Jana Nepomucena w Lisowicach.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Światowy Dzień Poezji w Lublińcu

mrz.
19

Światowy Dzień Poezji w LublińcuWydawnictwo św. Macieja Apostoła oraz Lubliniecki Klub Literacki LOGOS zapraszają mieszkańców Lublińca i Ziemi Lublinieckiej na Światowy Dzień Poezji w Lublińcu czyli poetycko-muzyczne przywitanie wiosny 2017. Gościem specjalnym będzie literat z katowic, Aleksander Cichoń. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 21.03.2017 r., w hotelu ALHAR w Lublińcu. Początek o godz. 19:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

III Powiatowy Konkurs Jednego Wiersza

lt.
15

III Powiatowy Konkurs Jednego WierszaZapraszamy na III Powiatowy Konkurs Jednego Wiersza pt. „Być dobrym jak chleb” organizowany przez Wydawnictwo św. Macieja Apostoła w Lublińcu, Lubliniecki Klub Literacki LOGOS oraz Gimnazjum w Pawonkowie. Impreza odbędzie się 3 kwietnia 2017 roku w Gimnazjum w Pawonkowie (ul. Szkolna 1) o godz. 18:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

O miłości słowo, czyli Walentynkowo

lt.
01

O miłości słowo, czyli WalentynkowoWydawnictwo św. Macieja Apostoła i Lubliniecki Klub Literacki LOGOS zapraszają mieszkańców Lublińca i Ziemi Lublinieckiej w niedzielę 12 lutego do Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu na godz. 15:00, by przyszli z ważną dla nich osobą (z mamą, babcią, córką, żoną, mężem, przyjacielem, znajomym, kolegą) i przeczytali jej życzenia walentynkowe.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Zaproszenie na promocję książki

wrz.
21

Promocja almanachu Klubu Literackiego LOGOS W ciszy płomieniWydawnictwo św. Macieja Apostoła serdecznie zaprasza dnia 5 X 2016 r. (środa) o godz. 18:00 do hotelu ALHAR w Lublińcu na promocję almanachu Lublinieckiego Klubu Literackiego LOGOS „W ciszy płomieni”.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Promocja tomiku poezji Mirosława Góreckiego

cz.
05

Promocja tomiku poezji Mirosława GóreckiegoWydawnictwo św. Macieja Apostoła oraz autor - Mirosław Górecki, zapraszają w piątek, 10 czerwca do lublinieckiego hotelu "Alhar" na promocję trzeciego tomiku wierszy muzyka i poety z Knurowa, związanego z Ziemią Lubliniecką. Spotkanie promocyjne, które rozpocznie się o godz. 18:00, poprowadzi red. Edward Przebieracz z Wydawnictwa św. Macieja Ap.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Promocja powieści historycznej "Włócznia"

maj
08

Promocja powieści historycznej Henryka Cypriana Konkola pt. WłóczniaWydawnictwo św. Macieja Apostoła w dniu swoich imienin serdecznie zaprasza na promocję powieści historycznej Henryka Cypriana Konkola pt. "Włócznia". Spotkanie odbędzie się w sobotę, 14 maja 2016 roku w "Chacie Wuja Toma" (Lubliniec, ul. Damrota 23) o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Światowy Dzień Poezji 2016

mrz.
16

Światowy Dzień Poezji w LublińcuWydawnictwo św. Macieja Apostoła oraz Lubliniecki Klub Literacki LOGOS, w pierwszy dzień wiosny, 21 marca, który jednocześnie jest Światowym Dniem Poezji, zapraszają mieszkańców Lublińca i Ziemi Lublinieckiej do Miejskiego Domu Kultury (sala kameralna, I piętro) na spotkanie z częstochowskim poetą Tadeuszem Luterkiem. Poetycka impreza, którą poprowadzi Edward Przebieracz, rozpocznie się o godz.18:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Wydawnictwo Św. Macieja Apostoła