Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Debata o bezpieczeństwie

kw.
20

Debata o bezpieczeństwie Komendant Powiatowy Policji w Lublińcu i policjanci zapraszają Mieszkańców na debatę poświęconą bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów. Spotkanie odbędzie się w środę 9 maja 2018 r. o godz. 16.00 w Muzeum E. Stein w Lublińcu przy ul. E. Stein 2. Podczas spotkania omówione zostaną kwestie właściwych zachowań w poszczególnych miejscach na terenie Lublińca np. ronda, skrzyżowania itp. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań i skonsultowania ewentualnych wątpliwości z zakresu znajomości przepisów. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Spotkanie policjantów z rowerzystami

li.
13

Spotkanie policjantów z rowerzystamiKomendant Powiatowy Policji w Lublińcu i policjanci zapraszają Mieszkańców miasta na debatę poświęconą bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów. Spotkanie odbędzie się w środę 22 listopada 2017 r. o godz. 16.30 w Muzeum Edyty Stein w Lublińcu. Podczas spotkania omówione zostaną kwestie właściwych zachowań w poszczególnych miejscach na terenie Lublińca. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań i skonsultowania wątpliwości. Dla sześciu osób biorących udział w dyskusji przewidziano bilety w Kinie Karolinka.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Święto Policji

lp.
06

Święto PolicjiKomendant Powiatowy Policji w Lublińcu, Dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" oraz Wójt Gminy Koszęcin zapraszają na Święto Policji, które odbędzie się 10 lipca 2017 r. o godz. 10:00 w Zespole Pałacowo-Parkowym przy ul. Zamkowej 3 w Koszęcinie.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Zaproszenie na debatę o mapach zagrożeń

lt.
15

Komenda Powiatowa Policji w LublińcuPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu zapraszają mieszkańców na konsultacje społeczne dotyczące tworzenia mapy zagrożeń bezpieczeństwa. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 23 lutego 2016 roku, w Muzeum Edyty Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2). Początek o godz. 14:00. Wszystkich, którym nie jest obojętne bezpieczeństwo w swoim regionie serdecznie zapraszamy do udziału w dyskusji.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Trwa akcja „PASY”

st.
28

Akcja PASYDzisiaj policjanci lublinieckiej drogówki od 6:00 do 22:00 będą prowadzili akcję „PASY”. Jej celem jest ograniczenie skutków wypadków drogowych wynikających z niezapinania pasów bezpieczeństwa. Mundurowi równie rygorystycznie będą podchodzić do lekceważenia obowiązku używania urządzeń służących bezpieczeństwu najmłodszych pasażerów.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Spotkanie dotyczące zagrożeń związanych z pracą poza granicami

paź.
18

Spotkanie dotyczące zagrożeń związanych z pracą poza granicamiKomenda Powiatowa Policji w Lublińcu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w prelekcji – debacie, która odbędzie się 20 października 2015 roku w godzinach od 9:30 do 13:00 w sali kinowej Miejskiego Domu Kultury. O niebezpieczeństwach związanych z wyjazdem do pracy za granicą opowiedzą przedstawicielki Holenderskiej Policji.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Egzamin na kartę rowerową

wrz.
09

Egzamin na kartę rowerowąLublinieccy policjanci zapraszają dzieci chętne do przystąpienia do egzaminu na kartę rowerową, który odbędzie się 16 września 2015 roku o godz. 9:00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Lublińcu. Egzamin składa się z testu wiedzy i sprawdzianu praktycznego. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 września br.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Ruszyła akcja „Bezpieczna droga do szkoły”

wrz.
01

Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu - akcja „Bezpieczna droga do szkoły”Lublinieccy policjanci rozpoczęli coroczną akcję, która ma na celu poprawę bezpieczeństwa w rejonie szkół i przedszkoli. Celem prowadzonych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom poruszającym się po drogach a także korzystającym ze zorganizowanych i indywidualnych form dowozu do szkół.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu