Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Dzień Seniora

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Lublinieckie Senioralia

wrz.
27

Lublinieckie SenioraliaZapraszamy wszystkich seniorów w czwartek 4 października 2018 r. do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu na Dzień Seniora - Lublinieckie Senioralia. Od godz. 9:00-13:00 występy artystyczne seniorów z Lublińca, Łowicza, Redy, Koszęcina oraz Kochanowic. Promocja koperty życia, paszportu zdrowia i srebrnego listka dla seniora. Mierzenie ciśnienia i pomiaru cukru oraz konsultacja lekarska.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Dzień Seniora 2016

li.
06

Dzień Seniora 2016 Urząd Miejski w Lublińcu zaprasza do bezpłatnego udziału w Dniu Seniora 2016, który odbędzie się 16 listopada 2016 r. w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Wydarzenie składać się będzie z dwóch bloków: porannego oraz wieczornego. Zamieszczamy program imprezy.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Dzień Seniora - Senior aktywny artystycznie

maj
12

Dzień Seniora - Senior aktywny artystycznieW dniu 18 maja 2016 r. zapraszamy do siedziby Zespołu „Śląsk“ w Koszęcinie wszystkich seniorów, którzy aktywnie uczestniczą w życiu artystycznym i kulturalnym. Specjalnie dla nich został przygotowany bardzo bogaty program aktywizujący osoby w starszym wieku ze szczególnym uwzględnieniem aktywności twórczej. Początek o godz. 10:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Dzień Seniora w MDK

paź.
14

Dzień Seniora w MDKMiejski Dom Kultury serdecznie zaprasza na imprezę pt. "Dzień Seniora", która odbędzie się 22 października 2015 roku w sali widowiskowej MDK. Rozpoczęcie o godz. 9:00. Szczegółowy program zamieszczamy poniżej.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - Dzień Seniora