Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Związek Harcerstwa Polskiego

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

I Harcerska Noc Muzeów w Lublińcu

maj
29

I Harcerska Noc Muzeów w Lublińcu19 maja 2017 r. Komisja Historyczna Hufca Lubliniec, przy wsparciu Komendy Hufca i Kręgu Instruktorskiego zorganizowała I Harcerską Noc Muzeów. Impreza odbyła się w Gimnazjum nr 1 w Lublińcu i trwała od 20 aż do 2 w nocy:). Uczestniczyło w niej prawie 50 harcerzy i instruktorów Hufca Lubliniec. Wzięli oni udział w 7 specjalnie przygotowanych dla nich panelach.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

I Harcerska Noc Muzeów w Lublińcu

maj
14

I Harcerska Noc Muzeów w LublińcuW najbliższy piątek, 19 maja 2017 r. o godz. 19:00 rusza I Harcerska Noc Muzeów w Lublińcu organizowana przez Hufiec ZHP Lubliniec. W programie m.in. zwiedzanie Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu. Szczegóły na stronie http://lubliniec.zhp.pl/.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Harcerze w hołdzie Powstańcom Warszawskim

lp.
29

Zatrzymaj się oddaj Hołd Powstańcom WarszawskimW poniedziałek, 1 sierpnia, około południa, na lublinieckim rynku będzie można spotkać harcerzy, którzy w ramach akcji "Zatrzymaj się oddaj Hołd Powstańcom Warszawskim", rozdawać będą gadżety przypominające o historii Powstania Warszawskiego. Harcerze będą na rynku także o godzinie 17:00 aby oddać hołd Powstańcom. Podziękowania dla Chorągwi Śląskiej za pomoc!!!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Gra miejska „VETO”

kw.
20

Gra miejska „VETO”Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chętne – zuchy, harcerzy czy osoby niezrzeszone do udziału w grze miejskiej "VETO" organizowanej przez Hufiec ZHP Lubliniec. Gra została dofinansowana przez Burmistrza miasta Lubliniec.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - Związek Harcerstwa Polskiego