Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Stowarzyszenie Montownia

Spektakl dla dzieci "PUK PUK" w Koszęcinie

mrz.
05

Spektakl dla dzieci "PUK PUK" w KoszęcinieStowarzyszenie Montownia i Dyrektor Domu Kultury w Koszęcinie serdecznie zapraszają w środę, 7 marca o godz. 16:30 dzieci w wieku 3-9 lat na spektakl "PUK PUK" w wykonaniu Teatru "Chrząszcz w trzcinie". "PUK PUK" to historia przyjaźni bojaźliwego Mamuta, który ukryty w kapeluszu przetrwał do naszych czasów. Teraz musi się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, w epicentrum których ląduje ekscentryczna Kaczka. WSTĘP WOLNY!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Warsztaty czytelniczo-artystyczne

gru.
06

Warsztaty czytelniczo-artystyczneStowarzyszenie Montowania zaprasza we wtorek, 19 grudnia 2017 r. o godz. 16:00 do Muzeum Edyty Stein na warsztaty czytelniczo-artystyczne dla dzieci: Galaktyka Czytelnika z warsztatami plastycznymi oraz Przystanek Przestrzeń i piernikowe domki. Podczas spotkania odbędzie się wręczenie nagród zwycięzcom konkursów fotograficznych i plastycznych. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa fotograficzna i warsztaty czytelniczo-artystyczne

li.
29

Warsztaty czytelniczo-artystyczne Stowarzyszenia Montownia Stowarzyszenie Montowania zaprasza we wtorek, 5 grudnia 2017 r. o godz. 16:00 do Muzeum Edyty Stein na uroczyste otwarcie wystawy prac uczestników warsztatów fotograficznych oraz na warsztaty czytelniczo-artystyczne dla dzieci: Mikołajkowa Galaktyka Czytelnika oraz Przystanek Przestrzeń" - zbudujemy wspólnie mikołajowe miasto. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Warsztaty czytelniczo-artystyczne

li.
22

Warsztaty czytelniczo-plastyczneStowarzyszenie Montowania zaprasza we wtorek, 28 listopada 2017 r. o godz. 16:00 do Muzeum Edyty Stein na warsztaty czytelniczo-artystyczne dla dzieci.
Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Festyn rodzinny "Z Kulturką na Trawie"

lp.
26

Festyn rodzinny "Z Kulturką na Trawie"Stowarzyszenie Montownia oraz Burmistrz Miasta Lublińca zapraszają na II edycję rodzinnej imprezy "Z Kulturką na Trawie". Festyn odbędzie się 15 sierpnia 2017 r. na Bulwarze Grotowskiego w Lublińcu w godz. 15:00-19:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Warsztaty fotograficzne ze Stowarzyszeniem Montownia

maj
08

Warsztaty fotograficzne ze Stowarzyszeniem MontowniaW dniach: 9 maja 2017 r. o godz. 16:00 i 10 maja 2017 r. o godz. 17:00 2017 r. w Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2) odbęda się warsztaty fotograficzne organizwane przez Stowarzyszenie Montownia wraz fotografką Olą Wishy.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Spotkanie Klubu Kobiet w Muzeum PMES

lp.
22

Spotkanie Klubu Kobiet MagnifikaStowarzyszenie Montownia zaprasza na spotkanie Klubu Kobiet MAGNIFIKA, które odbędzie się w piątek, 29 lipca 2016 w roku w Muzeum Edyty stein w Lublińcu. Gościem spotkania będzie Basia Sadowska, czarodziejka od wizażu i piękna wewnętrznego, lubliniecka mistrzyni pozytywnego słowa. Początek o godz. 17:00. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Jesteś piękna – spotkanie Klubu Kobiet

lp.
14

Jesteś piękna – spotkanie Klubu KobietStowarzyszenie MONTOWNIA zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Kobiet Magnifika pt. „Jesteś piękna”. Spotkanie odbędzie się 19 lipca 2016 roku w Muzeum Edyty Stein w Lublińcu o godz. 17:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Mini Turniej Szachowy

lp.
14

Mini Turniej SzachowyJutro, w piątek 15 lipca, Stowarzyszenie MONTOWNIA zaprasza na Mini Turniej Szachowy, który odbędzie się na lublinieckim rynku przed Klubem Kleks (Plac Konrada Mańki 4). W razie deszczu zawody odbędą się wewnątrz klubu. Sędziować bedzie Pan Przemysław Sadziak - instruktor kół szachowych. Rozpoczęcie turnieju o godz. 9:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Warsztaty „Na rynku straszy”

cz.
05

Warsztaty czytelnicze dla dzieci Na rynku straszyMiejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu we współpracy ze Stowarzyszeniem Montownia i Klubem Kleks serdecznie zapraszają 10 czerwca 2016 r. o godz. 16:30 na Rynek w Lublińcu na ucztę dla ducha czyli warsztaty czytelnicze dla dzieci pt. "NA RYNKU STRASZY...". Gościem specjalnym będzie Duch Lublinieckiego Rynku, który chce poznać nieustraszonych wielbicieli książek i porwać ich w swój nadzwyczajny świat.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Stowarzyszenie Montownia