Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

wystawa malarstwa

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Wernisaż malarstwa Agnieszki Jasińskiej

wrz.
14

Wernisaż malarstwa Agnieszki JasińskiejMuzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa olejnego „Spotkania w obecności światła” Agnieszki Jasieńskiej, który odbędzie się dnia 1 października 2017 r. o godz. 15:00. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od 1 do 15 października 2017 roku.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż malarstwa Jolanty Goleni-Mikusz

kw.
25

Wernisaż malarstwa Jolanty Goleni-MikuszBurmistrz Miasta Lublińca i Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Lublinieckiej zapraszają do Muzeum Edyty Stein w Lublińcu na otwarcie wystawy malarstwa Jolanty-Goleni Mikusz zatytułowanej "natura czująca". Wernisaż odbędzie się w czwartek, 28 kwietnia 2016 roku, o godzinie 18:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa malarstwa sztalugowego

mrz.
20

GCKiI w KochanowicachGCKiI w Kochanowicach zaprasza do obejrzenia wystawy malarstwa sztalugowego autorstwa częstochowskiej malarki Ilony Cieślak, członkini Związku Polskich Artystów Plastyków. Eksponowane prace malarskie prezentują sztukę z pogranicza realizmu i abstrakcjonizmu, na które składa się cykl obrazów zatytułowany „Anioły" oraz obrazy przedstawiające naturę i pejzaże. Ekspozycję będzie można oglądać do 12 kwietnia 2013r. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach w godzinach urzędowania.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa malarstwa i płaskorzeźby

lp.
02

Wystawa malarstwa i płaskorzeźby - Zbigniew RodewaldZapraszamy do obejrzenia wystawy malarstwa i płaskorzeźb "BAMBUS".

Autorem prac jest Zbigniew Rodewald.

Wystawę oglądać można od 01 lipca do 01 sierpnia 2012 roku w sali wystawienniczej Muzeum Edyty Stein.


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - wystawa malarstwa