Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

noc muzeów

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Noc Muzeów w Lisowicach

sie.
04

Muzeum w Lisowicach - logoJuż niedługo ogólnopolska „Noc Muzeów”, dzięki której osoby nie mogące na co dzień zajrzeć do interesujących przybytków historii mogą zaplanować odwiedziny podczas nocnego zwiedzania. W akcji bierze również udział Muzeum Paleontologiczne w Lisowicach, które będzie można zwiedzać 13 sierpnia od godz. 17:00. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy pod nr tel. 889 773 089.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

I Harcerska Noc Muzeów w Lublińcu

maj
29

I Harcerska Noc Muzeów w Lublińcu19 maja 2017 r. Komisja Historyczna Hufca Lubliniec, przy wsparciu Komendy Hufca i Kręgu Instruktorskiego zorganizowała I Harcerską Noc Muzeów. Impreza odbyła się w Gimnazjum nr 1 w Lublińcu i trwała od 20 aż do 2 w nocy:). Uczestniczyło w niej prawie 50 harcerzy i instruktorów Hufca Lubliniec. Wzięli oni udział w 7 specjalnie przygotowanych dla nich panelach.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

I Harcerska Noc Muzeów w Lublińcu

maj
14

I Harcerska Noc Muzeów w LublińcuW najbliższy piątek, 19 maja 2017 r. o godz. 19:00 rusza I Harcerska Noc Muzeów w Lublińcu organizowana przez Hufiec ZHP Lubliniec. W programie m.in. zwiedzanie Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu. Szczegóły na stronie http://lubliniec.zhp.pl/.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - noc muzeów