Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Wykład Uniwersytetu III Wieku

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku

paź.
02

Wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza we wtorek, 16 października 2018 r. o godz. 16:00 na wykład Moniki Ploski pt. „Zagrożenia farmakologiczne w Polsce”, który odbędzie się w Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2). Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wykład UTW w Lublińcu

li.
13

Wykład UTW w LublińcuUniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu zaprasza we wtorek, 21 listopada 2017 r. o godz. 16:00 na wykład mgr Mateusza Kamionka – „Rewolucja godności na Ukrainie”. Wykład odbędzie się w Zamku Lublinieckim (ul. Grunwaldzka 48). Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

"Eksplozja demograficzna - przyczyna zagrożeń cywilizacyjnych Indii"

gru.
03

Wykład Uniwersytetu III WiekuStowarzyszenie „Uniwersytet III Wieku w Lublińcu” serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład Krzysztofa Pawełko nt. "Eksplozja demograficzna - przyczyna zagrożeń cywilizacyjnych Indii". Wykład odbędzie się 05.12.2012r. (środa) o godz. 17.00 w sali Muzeum im. Edyty Stein w Lublińcu. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wykład Recznika Praw Konsumenta

paź.
29

Wykład Uniwersytetu III WiekuStowarzyszenie „Uniwersytet III Wieku w Lublińcu” serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład Rzecznika Praw Konsumenta nt. "Ryzyko i korzyści zawierania umów bez jednoczesnej obecności stron". Wykład odbędzie się 07.11.2012r. (środa) o godz. 17.00 w sali Muzeum im. Edyty Stein w Lublińcu. Wstęp wolny!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - Wykład Uniwersytetu III Wieku