Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

wykłady

Prelekcja „Główne ośrodki kultu religijnego na świecie”

wrz.
25

Prelekcja „Główne ośrodki kultu religijnego na świecie”Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykłady otwarte połączone z prezentacją z cyklu „O religiach i wyznaniach”. Czwarta prelekcja pt. "Główne ośrodki kultu religijnego na świecie" odbędzie się w niedzielę 7 października 2018 roku o godz. 15:30 w Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2). Wstęp wolny!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Zaproszenie na ogólnodostępne wykłady

wrz.
09

Uniwersytet III Wieku w LublińcuStowarzyszenie „Uniwersytet III Wieku w Lublińcu” serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na ogólnodostępne wykłady. Poniżej przedstawiamy tematykę, terminy oraz nazwiska wykładowców.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

„Azja znana i nieznana, czyli wieści i opowieści o kolorowym kontynencie”

mrz.
26

Uniwersyete III Wieku9 kwietnia br. o godzinie 17:00 w sali Muzeum Edyty Stein odbędzie się kolejny z cyklu ogólnodostępnych wykładów organizowanych przez Stowarzyszenie "Uniwersytet III Wieku w Lublińcu". Tym razem podróżnicy Rafał Sierecki i Adam Fidot zaciekawią nas prelekcją – „Azja znana i nieznana, czyli wieści i opowieści o kolorowym kontynencie”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - wykłady