Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

wakacje w bibliotece

Zostań Młodym Geologiem - warsztaty

cz.
25

Zostań Młodym Geologiem - warsztatyCentrum Informacji Turystycznej i Muzeum Pro Memoria Edith Stein w ramach Wakacjady czyli lata w bibliotece zaprasza na warsztaty geologiczne "Zostań Młodym Geologiem", które odbędą się w dniach 26-28 czerwca 2017 r. w godz. 11-12.30 w siedzibie muzeum. Zajęcia są bezpłatne, wstęp dla indywidualnych uczestników, liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona, decyduje kolejność przyjścia.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wakacje w Bibliotece - galeria zdjęć

lp.
29

Wakacje w BiblioteceZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zajęć edukacyjnych organizowanych przez MPBP Filię nr 3 w Lublińcu. Zachęcamy również wszystkie dzieci pozostające w okresie wakacji w mieście do uczestnictwa w zajęciach. Już jutro od godziny 10:00 - 12:00 w sali Muzeum PMES odbędą się warsztaty z recytacji pt.: Zabawianka-rymowanka z panami Tuwimem i Brzechwą, połączone z ruchem scenicznym. ZAPRASZAMY!!!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wakacje w Bibliotece

cz.
27

Wakacje w BiblioteceJak co roku Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza dzieci do udziału w wakacyjnych zajęciach edukacyjnych. Poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram zajęć.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - wakacje w bibliotece