Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

Krąg Przyjaciół Zapomnianej Historii

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Spotkanie Kręgu Przyjaciół Zapomnianej Historii

st.
28

Spotkanie Kręgu Przyjaciół Zapomnianej HistoriiKrąg Przyjaciół Zapomnianej Historii zaprasza na spotkanie do Muzeum Pro Memoria Edith Stein w Lublińcu, które odbędzie się w piątek 9 lutego 2018 r. o godz. 17:30. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Spotkanie Kręgu Przyjaciół Zapomnianej Historii

st.
28

Spotkanie Kręgu Przyjaciół Zapomnianej HistoriiKrąg Przyjaciół Zapomnianej Historii oraz Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Glinica zapraszają na spotkanie historyczne poświęcone przypadającej w tym roku 100. rocznicy zakończenia I Wojny Światowej, które odbędzie się w czwartek 1 lutego 2018 r. o godz. 18:00 w budynku wielofunkcyjnym przy ul. Brzezinkowskiej w Glinicy. W programie spotkania przewidziano wystawę oryginalnej korespondencji z frontu (kartek pocztowych) jednego z mieszkańców Dąbrowy (przysiółka Glinicy) oraz możliwość kupna książki pt.: „Żołnierze Cesarstwa Niemieckiego z ówczesnej Parafii Lubecko na frontach I Wojny Światowej”. Zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Prelekcja w Muzeum Edyty Stein

lt.
07

Pożegnanie - nieodłączny element życia, nasze przemyślenia i ich realizacja w szKrag Przyjaciół Zapomnianej Historii działający przy GCKiI w Kochanowicach i Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zapraszają wszystkich zainteresowanych na prelekcję Marii Balickiej i Marka Moczulskiego p.t. „Pożegnanie - nieodłączny element życia, nasze przemyślenia i ich realizacja w sztuce”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 12.02.2016 r., o godz. 17:30 w Muzeum Edyty Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2).

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Rajd rowerowy "Śladami granic i dawnego hutnictwa"

sie.
18

Krąg Przyjaciół Zapomnianej Historii rajd rowerowyKrąg Przyjaciół Zapomnianej Historii działający przy GCKiI w Kochanowicach zaprasza w sobotę 22 sierpnia na rajd rowerowy "Śladami granic i dawnego hutnictwa". Start w Kochcicach o godz. 9:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Krąg Przyjaciół Zapomnianej Historii – spotkanie z geologiem

mrz.
23

Krąg Przyjaciół Zapomnianej Historii – spotkanie z geologiem - Mała PanewKrąg Przyjaciół Zapomnianej Historii i Zespół Szkół w Lubecku zapraszają wszystkich zainteresowanych na wykład prof. dr. hab. Joachima Szulca z Uniwersytetu Jagiellońskiego pt. „Dzieje geologiczne dorzecza Małej Panwi od 450 mln lat wstecz do czasów współczesnych.”


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

„Baby i kobiety w życiu Władysława Stanisława Reymonta” - prelekcja

lt.
10

W roku 170 rocznicy uruchomienia pierwszego odcinka Drogi Żelaznej Warszawsko-Wiedeńskiej Krąg Przyjaciół Zapomnianej Historii, Polskie Stowarzyszenie Miłośników Kolei oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zapraszają wszystkich zainteresowanych na prelekcję Marii Balickiej i Marka Moczulskiego p.t. „Baby i kobiety w życiu Władysława Stanisława Reymonta”.

 

Spotkanie odbędzie się 13. 02. 2015 r. (piątek) o godz. 17:00 w Muzeum Edyty Stein w Lublińcu przy ulicy E. Stein 2


Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Historia, której nie można zapomnieć

lt.
03

Historia, której nie można zapomniećKlub Historyczny im. Armii Krajowej przy SP nr 1 oraz Krąg Przyjaciół Zapomnianej Historii działający przy GCKiI w Kochanowicach zapraszają na spotkanie „O tym nie można zapomnieć”, które będzie poświęcone pamięci walczących o wolność naszej Ojczyzny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Krąg Przyjaciół Zapomnianej Historii

sie.
21

Fabryka Fajek w ZborowskiemKrąg Przyjaciół Zapomnianej Historii zaprasza 31 sierpnia br. na spotkanie, którego tematem będzie Fabryka Fajek w Zborowskiem. Zapraszamy do zapoznania się z programem spotkania. Wstęp wolny.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - Krąg Przyjaciół Zapomnianej Historii