Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

malarstwo

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Wernisaż malarstwa akwarelowego Agnieszki Dudy

li.
13

Wernisaż malarstwa akwarelowego Agnieszki DudyBurmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura i Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu zapraszają w niedzielę, 19 listopada 2017 r. o godz. 15:00 do Muzeum Edyty Stein na wernisaż wystawy prac akwarelowych pt. "Barwy Świata" autorstwa młodej lubliniczanki Agnieszki Dudy. Wernisażowi towarzyszyć będzie koncert autorskiej muzyki instrumentalnej w wykonaniu Kuby Dudy. Serdecznie zapraszamy!

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wernisaż wystawy malarstwa

lt.
03

MDK LubliniecMiejski Dom Kultury serdecznie zaprasza 27.02.2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy malarstwa autorstwa Jacka Wojtasika. Wernisaż odbędzie się w holu Miejskiego Domu Kultury.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Wystawa malarstwa Klaudii Bolingier

maj
29

Wystawa malarstwa Klaudii Bolingier"Galeria pod Glinianym Aniołem" zaprasza na wystawę malarstwa uczestniczki Sekcji Plastycznej MDK - Klaudii Bolingier. Wystawę oglądać można od 1 do 17 czerwca 2012 roku w "Galerii" w godzinach 15:00-21:00.
Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - malarstwo