Wyświetlanie treści

  • Black/White
  • White/Black
  • Yellow/Blue
  • Standardowe

Current Style: Standardowe

seans filmowy

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: view::$row_index w calendar_plugin_style->render() (linia 291 z /home/platne/serwer21515/public_html/Lubliniec/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_style.inc).

Pokaz filmu „Z dala od orkiestry”

lt.
01

Pokaz filmu „Z dala od orkiestry”W rocznicę 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatny, otwarty pokaz pełnometrażowego filmu dokumentalnego pt. „Z dala od orkiestry” w reżyserii Rafaela Lewandowskiego. Pokaz filmu odbędzie się w niedzielę, 25 lutego 2018 r. o godz. 15:00 w Muzeum Edyty Stein w Lublińcu (ul. E. Stein 2). Więcej o filmie poniżej.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Komedia prawie romantyczna na „Walentynki”!

lt.
12

Komedia prawie romantyczna na WalentynkiJak co roku wiele osób w okolicach Dnia Zakochanych wybierze się do kina. Właśnie w tym czasie twórca kina niezależnego Piotr Matwiejczyk w wybranych polskich kinach będzie prezentować swoją ostatnią komedię prawie romantyczną „Wyręczony zaręczony”.

Wśród wybranych kin znalazło się lublinieckie Kino „Karolinka”, które zaprasza na seanse od 15 do 19 lutego o godz. 19:00.

Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej

Bezpłatny seans filmowy pt. Alvin i Wiewiórki 3

maj
30

Bezpłatny seans filmowyZ okazji Dnia Dziecka Dom Kultury w Koszęcinie zaprasza 1 czerwca o godz. 17:00 wszystkie dzieci na bezpłatny seans filmowy pt. Alvin i Wiewiórki 3.Posted By CIT Lubliniec czytaj dalej
Subskrybuj RSS - seans filmowy